НВО школа-ліцей № 21 м. Кропивницький

Міський семінар-практикум

11 груд. 2018
Cемінар – практикум з проблеми «Підготовка вчителя до розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей в освітніх навчальних закладах» для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.

Соціальним педагогом НВО№21 Краузе А.М. 11.12.2018 р. на базі школи був проведений семінар-практикум для соціальних педагогів ЗЗСО м.Кропивницького на важливу тему сьогодення «Підготовка вчителя до розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей в освітніх навчальних закладах». Заняття відповідало навчально-методичному посібнику з питань розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей, основних проявів стресу в дітей та дорослих, створення безпечного середовища в класі, психолоогічної підтримки вчителів.