Батькам

Робота з батьками

Традиційно на перших загальношкільних батьківських зборах бібліотекарем опрацьовуються нормативні документи Міністерства освіти і науки України з питань використання підручників. Ознайомлюються батьки також і про наявність підручників в бібліотечному фонді школи. Вирішуються питання про підписку періодичних видань до шкільної бібліотеки.

Класні керівники, учителі надають консультації, поради, як ремонтувати підручники, батькам та учням. Про результати збереження підручників учнями батьки після проведення оргкомітетом рейдів-перевірок повідомляються через учнівські щоденники. Така робота приносить відчутний результат: збільшується кількість дітей, які дбайливо ставляться до збереження підручників.

Формування читача – це також спільне завдання школи і сім′ї. Батьки учнів теж не стоять осторонь цієї справи.

На батьківських зборах розглядаються такі питання: як керувати читанням дітей у сім′ї, яка роль книги у вихованні школяра. Класними керівниками проводяться індивідуальні бесіди з учнями та їхніми батьками, надаються консультації та методичні поради з організації сімейного читання.

За рахунок акції «Подаруй бібліотеці книгу» батьками та учнями школи протягом всього навчального року у бібліотеці з′являються нові цікаві книги з художньої літератури, енциклопедії.

Спілкування з книгою допомагає школярам оволодіти знаннями, сприяє вихованню у них поваги до рідної мови, національно-культурних надбань нашого народу.

Тому педагогічний колектив школи залишається у постійному пошуку нових активних форм роботи, які допомагають викликати в учнів щоденну потребу в читачі, любов та інтерес до книги.