Гостьова книга

Наш заклад перетворився із звичайної школи в сучасний ліцей, і при цьому зберіг ту унікальну атмосферу, що іменується школою – родиною, зумів поєднати кращий досвід педагогіки минулого, здобутку сучасності і планів на майбутнє.

Основною метою діяльності педагогічного колективу є створення такого освітнього середовища, яке формує у наших ліцеїстів особливе світобачення інтелігентної  та знаючої людини, яку можна буде назвати інтелектуальною елітою без припущення, без відхилення від істини, тобто людини, що здатна будувати державу й суспільство своєю волею, нести щось нове й свіже, по-новому бачити проблеми, змінити стереотипи, бути спроможною створити свій життєвий проект.

Співпраця, партнерство в навчанні вчителів та ліцеїстів –  це сузір’я в ліцейній галактиці, де кожна зірочка випромінює світло ніжності, чистоту, творче натхнення, народжує  нові ідеї, технології, створює атмосферу пошуку та успіху.

Пелешанко Л.О., заступник директора з науково – методичної роботи, випускниця 1973 року.

З сумом говорю про те, що нашим дітям залишилось навчатися, в такій  рідній для мене школі, яку саме наче нещодавно закінчила, всього півроку.

Навчаючись в школі – ліцеї №21, наші діти стають з кожним днем мудрішими, а мудрість – це не тільки інтелект і розум, а природна людяність і доброта. І тому цікава, різноманітна, неповторна своїми традиціями школа дає можливість нашим дітям бачити світ через матеріальну і духовну культуру народу.

Педагоги, які викладають в нашому закладі – це , насамперед , люди, які освоїли психологію, завдяки чому можуть краще розуміти своїх учнів, що є вчителями не лише професійно, а й душею.

Я впевнена, що в дорослому житті, у яке скоро підуть наші діти, тієї любові, доброти, поваги, яку вони отримували весь час у школі в такій мірі, вони мати не будуть.

Ще раз дякую Вам за те, що Ви сієте розумне, вічне, добре в душі наших дітей.

Спасибі Вам від усіх батьків випускників 2011 року.

«Я вірю, що наш ліцей – найкращий, він вчить нас усвідомлювати свої дії і нести відповідальність за свої  вчинки; поважати своїх батьків, державу й рідну культуру; бути вихованими і стриманими, бути людиною, яка зможе в майбутньому тільки віддавати щось добре, а не забирати».

Філіппов Олександр, учень 10 класу.

«Я вірю, що наш народ з давніми українськими традиціями, з віковим досвідом має бути щасливим. Я вірю, що ми побудуємо справжню державу, тому що в нашій школі - ліцеї нас вчать бути чесними,добропорядними, відповідальними, відвертими перед собою, а, в майбутньому, й перед суспільством.»

Петереченко Олена, учениця 11 класу.

«Наша школа-ліцей – це велика добра родина, де є свої політики, вчені, філософи;на чолі родини стоїть учитель, педагог. Для мене він – сила, бо не лише учив жити, а був самим життям – романтичним і тернистим, казковим і реальним, веселковим і справжнім.»

Кашуба Богдан, кошовий школи, учень 11 класу.