НВО школа-ліцей № 21 м. Кропивницький

Хроніки шкільного життя

НОВОРІЧН РАНКИ ДЛЯ УЧНІВ ШКОЛИ

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

В закладі пройшла акція "Побудуй годівничку. Врятуй друзів "

1 вересня 2016 року в нашій школі відбулося свято Знань.

12 жовтня 2013 року  школа відзначала 95-річчя від дня заснування закладу - це було свято всієї шкільної родини та мікрорайону.

Програма свята була цікава та різноманітна.

Форма проведення – фестиваль

Урочисте відкриття – 10.00

Робота по секторам – 11.00 – 12.00

Сектор 1 – фотогалерея «Шкільне життя»

Сектор 2 – поетична вітальня

Сектор 3 – шкільні виставки

Сектор 4 – майстер – класи

Сектор 5 – фотосесія випускників

Сектор 6 – персональні виставки картин випускників закладу

Сектор 7 – ліцейне товариство «Еврика»

Сектор 8 - міні — кінозал “Відеофільм про школу”

Сектор 9 – козацька слава

Сектор 10 - караоке

Сектор 11 – спортивний

Сектор 12 – частування

Свято мікрорайону «Киньте все, гармошка грає!».

На святі були присутні почесні гості, які привітали колектив закладу з ювілеєм.

- Дрига Вадим Вікторович, заступник міського голови з гуманітарних питань
 - Суржко Ірина Георгіївна, спеціаліст управління освіти

- Калініченко Надія Андріївна, доцент, завідувач кафедри педагогіки та психології Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського, професор
 - Міцай Юлія Віталіївна, завідувач кафедри виховної роботи Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського

- Дзюба Наталія Євгенівна, голова міської профспілки працівників освіти та науки України, депутат міської ради

- Терзов Дмитро Семенович , депутат міської ради, випускник закладу

- Представники Буго - Гардівської паланки Українського козацтва

Своїми враженнями про школу поділилися ветерани педагогічної праці, вчителі, які працювали в школі, випускники різних років випуску.

Була цікава насичена концертна програма свята, нас привітали:

- ансамбль районого дому культури "Горлиця"

- зразковий хореографічний ансамбль" Метелиця "

- ансамбль бандуристів "Орія"

- студентка мистецького факультету КДПУ імені Винниченка

Активними учасниками свята були вихованці дошкільного закладу, учні , батьки.

Під час фестивалю всі гості мали змогу познайомитись з різноманітними виствками, майстер - класами, персональними виставками випускників, батьків школи.

Всіх присутніх пригощали 6-ти метровим пирогом.

Родзинкою свято був прийом до Буго - гардівської паланки Українського козацтва учнів 10 класу .

Свято закінчилось святковим феєрверком та програмою "Киньте все, гармошка грає!".

25 жовтня 2013 року  в школі відбулось відкриття дитячого майданчика - це було свято всієї шкільної родини та мікрорайону.
      Програма свята була цікава та різноманітна.

На святі були присутні почесні гості, які  урочисто відкрили майданчик:

Чернявський О.О. - заступник голови облдержадміністрації

Терзов Д.С. - депутат Кіровоградської міської ради

Активними учасниками свята були вихованці дошкільного закладу, учні , батьки.

ПРОВЕДЕННЯ ТРАДИЦІЙНИХ ПОСВЯТ
В ПЕРЕВЕСЛЯТА УЧНІВ 2-А І 2-Б КЛАСУ
ТА ПОСВЯТИ В КОЗАЧАТА УЧНІВ 5 КЛАСУ

В НВО ШКОЛІ – ЛІЦЕЙ № 21

На виконання річного плану школи та з метою патріотичного виховання учнівської молоді 8 листопада 2013 року в Залі символіки пройшов традиційний виховний захід, на якому урочисто прийняли учнів 2-их класів в ряди перевеслята та учнів 5-го класу в ряди козачат.
     Урочистий прийом проводив учень 10 класу, кошовий школи – Дашко Ярослав. На святі були присутні вчителі, батьки, учні.

12 учнів-відмінників 3-10 класів нашого закладу стали учасниками акції «Покажи щоденник Діду Морозу» та 16 січня 2014 року отримали подарунки від народного депутата України Станіслава Березкіна

Відзначення Міжнародного дня рідної мови в НВО № 21

Відповідно до листа управління освіти від 14.02.2014 р. № 47 «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови» в закладі були організовані та проведені ряд заходів:

1. Засідання методичного об’єднання філологів, з метою складання плану заходів щодо святкування Дня рідної мови в закладі 21 лютого 2014 року.  Відповідальна Даценко О. В.

1. Поетичні години: «Наша мова - кетяг калиновий», «Лунай, прекрасна наша мово!»21 лютого 2014 року о 9.00. Відповідальні: Даценко О. В., Гаврилець В. В., Гвоздь Н. І.

1. Козацьке коло присвячене Дню рідної мови 21. 02. 2014 року о 12.10. Відповідальна: Забудько В. І, Даценко О. В.

1. Конкурс  декламування віршів про рідну українську мову з визначенням та нагородженням кращого читця 21 лютого 2014 року о 10. 30. Відповідальні: Даценко О. В., Гаврилець В. В., Гвоздь Н. І.

1. Лабораторія майстра - Заслуженого вчителя України Каюкова В. І.   Знайомство з поезією «Чому ж тебе, мовонько, та й дехто не любить?  Відповідальна: Даценко О. В.

1. Написання творчих робіт на тему: «Рідна мова – берегиня духовності українського народу». Відповідальні: Даценко О. В., Гаврилець В. В.

1. Виховні класні години  в 1 – 10 класах та групах ДНЗ до Міжнародного дня мови (8.30 , класні керівники 1 – 10 класів, вихователі ДНЗ):

1 клас – Рідна мова дорога людині, мов саме життя.

2 –а клас – 21 лютого Міжнародний день рідної мови

2-б клас – Без мови – немає народу

3 клас – Наша мова солов’їна

4 клас – Рідне слово, материнська мова

5 клас – Рідна мова, чиста як роса

6 клас – Мово, моя українська, мово, моя, материнська!

7, 8 клас – Лунай, прекрасна наша мово !

9 клас – Міжнародний день рідної мови

10 клас – Рідна мова – пісня калинова.